• URDHERI I BASHES: DERI ME 30 QERSHOR TE ZGJIDHEN KRYETARET
  • LEZHE, DIGJET MAKINA E ISH- POLICIT. REAGON PD
  • TENTATIVA PER GRABITJE, 8 PERSONA TE SHOQERUAR
  • PRANGOSEN 2 SHTETAS, U GJENDEN ARME DHE KANABIS
  • SHKODER, 5 DITE PA TRANSPORT PUBLIK
  • GRUDA E RE MES MBETURINASH DHE RRUGES SE AMORTIZUAR
  • RRUGA E AMORTIZUAR NE SHTOJ TE RI TE SHKODRES
  • DIBRA: NJESITE ADMINISTRATIVE ENDE NUK KANE SJELLE DOKUMENTACIONIN
  • IZMIR SMAJLAJ MEDALJE ARI NË MAL TË ZI
  • SK. SHENKOLLI ZYRTARISHT PJESE E KATEGORISE SE PARE

Aktualitet

SHKODER, 5 DITE PA TRANSPORT PUBLIK

Ne Shkoder prej 5 ditesh nuk ka transport urban.  Qytetaret te cilet presin ne stacionet e urbaneve ende nuk e dine nje gje te tille. Te zhgenjyer me ate cfare te ofron shteti ata thone se kjo nuk eshte apsak normale. Ndersa invalidet shpre... Read more

POLITIKE

Kronike

Sport

IZMIR SMAJLAJ MEDALJE ARI NË MAL TË ZI

Medalje ari për atletin shkodran Izmir Smajlaj në turneun ndërkombëtar të Tivarit të zhvilluar dje. Ai ka dominuar mbi kundërshtarët e tij duke zënë vend të parë në disiplinën e kërcimit së gjati, megjithatë pa arritur dot të thyejë rekordi... Read more

© Copyright 2016 Rozafa.Tv