Saturday , 19 October 2019

100-VJETORI I VLLAZNISE, TEME DISKUTIMI NE KB SHKODER

Edhe çështja e Vllaznisë dhe 100-vjetori i saj solli ankesa nga këshilltarët e Këshillit Bashkiak Shkodër. Këshilltarët kritikuan Bashkinë Shkodër për menaxhimin e këtij viti jubilar dhe gjëndjen ku ndodhet skuadra.

Në përgjigje të kritikave të këshilltarëve reagoi n/kryetarja e Bashkisë Shkodër Emilia Koliqi.

Lexoni dhe kete

MESAZHE SENSIBILIZUES ME THËNIE TË “NËNË TEREZËS”

Shkolla 9-vjeçare “Pashko Vasa” në qytetin e Shkodrës ka zhvilluar një aktivitet në kuadër të …