Saturday , 18 January 2020
Breaking News

12 MAJI, DITA NDRKOMBTARE E INFERMIERIS

N kuadr t dits ndrkombtare t infermieris shoqata Malteser n bashkpunim m fakultetin e infermieris kan ofruar kontrolle falas pr t gjith qytetart.

Qytetart kan pasur mundsi pr t kryer kontrolle mbi diabetin, mbatjen e tensionit etj. Tendat pr keto kontrolle ishin n disa pika t qytetit, pran bashkis Shkoder, tek posta dhe n disa vende t tjera t qytetit.

Lexoni dhe kete

NDËRHYRJE NË URËN E MESIT

Me një gjatësi investimi prej 6 km aksi “Ura e Mesit – Kala e Drishtit” …