Tuesday , 25 February 2020
Breaking News

Ranieri: Ndaj Skenderbeut 12 luane!

Pavarsisht se korart e nnvlersojn Vllaznin, trajneri Baldo Raineri mendon se skuadra e tij do t krkoj fitoren edhe ndaj skuadrs kampione n fuqi. Kt deklarat ai e ka br n konferencn e sotme pr shtyp, nj dit para ndeshjes s rradhs.

Italiani I pankins shkodrane I ka kushtuar trajnerit kundrshtar, Mirel Joss dhe futbollistve t tij se pasditen e s diels n fushn e Loro Boriit nuk do t ndeshen thjesht m nj skuadr futbolli por me me 12 luan.

Optimizmi n kampin shkodran duket I madh pr arritjen e nj tjetr fitoreje. Trajneri Raineri ka besim se edhe numri I tifozve kuqeblu n shkallt e stadiumit pr kt ndeshje do t jet I madh pr t mbshtetur Vllaznin pr arritjen e fitores s gjasht rradhazi.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL/ TË MARTËN ORA 18.00 VLLAZNIA – PEJA

Sfidat e kombëtares shqiptare do t’i lënë vendin ndeshjes së Ligës Ballkanike në mes Vllaznisë …