Sunday , 17 February 2019

16-VJEÇARJA NGA SHKODRA SHPALLET MODELJA ME E MIRE SHQIPTARE

Mbreme ne pallatin e kongreseve u mbajt Miss Univers Albania.

Gjate aktivitetit u ndane shume cmime prestigjoze, por nje nder cmimet ishte shpallja e modeles me te mire shqiptare.

Ajo eshte Arnisa Mucmeraj, vajza 16-vjecare nga Shkodra, e cila tashme do jete pjese e pasarelave te botes.

Si gjithmone Shpresa Drrasati vazhdon te mbaje qytetin e Shkodres me cmime triumfuese dhe sjell perseri cmimet prestigjoze ne qytetin tone.

Lexoni dhe kete

BOCETET E GJERGJ KASTRIOTIT EKSPOZOHEN NE AMBJENTET E QKF-se

Boçetet e Gjergj Kastriotit Skëndëbeut të punuara nga skulptor të ndryshem janë ekspozuar në ambjentet …