Friday , 27 November 2020

29 NËNTORI ‘PËRPLAS’ KËSHILLIN BASHKIAK ME BASHKINË SHKODËR

Pas deklaratës së kreut të LANÇ Shkodër, Zamir Llazani, ka qenë radha e Këshillit Bashkiak Shkodër për të reaguar për mungesën e datës 29 nëntor në kalendarin e aktiviteteve të Bashkisë Shkodër.

Në emër të këshilltarëve, Dhurata Tyli lëshoi kritika ndaj institucionit të Bashkisë Shkodër dhe titullares së saj.

Sipas Tylit, bojkotimi i kësaj date nuk e nderon pushtetin vendor dhe Ademin.

Lexoni dhe kete

MANASTIRLIU: TESTIMET E SHPEJTA DO VIJNË BRENDA DHJETORIT

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nga Kuvendi foli për masat që janë marrë në këtë …