RAMA URON DITE TE MBARE ME KALANE E ROZAFES

Kryeministri Edi Rama e ka nisur diten e kesaj te Marte me nje urim me kalane e Rozafes ne Shkoder.

“MIRËMËNGJES 😀

Dhe me këtë pamje nga Kalaja e Rozafës në Shkodër, ju uroj një ditë të mbarë.” – shkruan Rama ne rrjetin e tij social “facebook”.

Lexoni dhe kete

DEPUTETI I PARTISË DEMOKRATIKE DORËZON MANDATIN E DEPUTETIT

Eduard Halimi ka dorëzuar sot mandatin e deputetit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë …