Wednesday , 1 April 2020

39-VJEÇARI NË SHKODËR HUMB KONTAKTET ME FAMILJEN

Adrian Lekaj eshte nje person qe ka humbur kontaktet me familjen qe te enjten mbasdite.

Ai jeton vetem ne lagjen Dudas ne Shkoder dhe ka problem me kujtesen. Eshte rreth moshes 39-vjeç.

Tv Rozafa fton qytetaret qe e kane pare kete person te kontaktojne me redaksine tone.

Lexoni dhe kete

POLICIA E SHTETIT VIJON KONTROLLET NË TERRITOR

Policia e Shtetit vijon kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të …