Saturday , 19 October 2019

5 KESHILLTARE NE LEZHE I BASHKOHEN PS-se ( EMRAT )

5 këshilltarë bashkiak në Lezhë, 3 të lëvizjes Socialiste për Integrim dhe dy të partive të tjera të vogla, kanë vendosur që të largohen nga forcat politike që përfasonin dhe ti bashkohen Partisë Socialiste.Vendimi i tyre u bë publik përmes një deklarate të përbashket për mediat nga selia e Partisë Socialiste.

Kryetari i Partisë Socialiste në Lezhë Eduart Ndreca, falenderoi këshilltaret që zgjodhen ti bashkohen forces politike që ai drejton e cila sipas tijë po e çon vendin përpara.

Këshilltaret që ju bashkuan Partisë Socialiste janë Hasan Muça, Ferdinand Ndoj, Agim Doda, Ndrek Gazulli dhe Erind Ndreca.

Emrat e këshilltarëve që iu bashkuan PS:

Ferdinad Ndoj LSI
Hasan Muça LSI
Agim Doda LSI
Ndrek Gazulli PAK
Erind Ndreca G-99

Lexoni dhe kete

“EDI RAMA, KAMPION I VJEDHJES SË QYTETARËVE SHQIPTARË”

“Edi Rama është kampion i vjedhjes së qytetarëve shqiptarë dhe rritjes së borxhit që secili …