6 DITE, ASNJE KERKIM PER TRUPIN E 52 VJEÇARIT

Kane kaluar 6 dite dhe familja Shatza nuk ka rene ne gjurmet e trupit te familjarit te tyre i cili u mbyt mbremjen e se merkures. polumbaret vijojne te mos bejne asnje kerkim.

Bashkeshortja dhe familjare te tjere i bejne apel shtetit dhe institucioneve qe te kerkohet trupi i mbytur dhe te lihen menjeane dallimet racore qe sipas familjareve kane ndikuar qe shteti te mos beje kerkime ne liqen.

52 vjeçari Hyqmet Shatza u mbyt teksa peshkonte mbremjen e se merkures. Nderkohe qe trupi i tij edhe pas 6 ditesh rezulton i humbur. Asnje kerkim nga ana e polumbareve.

Lexoni dhe kete

LEZHĂ‹, 32 LEJE DREJTIMI TĂ‹ PEZULLUARA GJATĂ‹ FUNDJAVĂ‹S

ShĂ«rbimet e Sektorit tĂ« PolicisĂ« Rrugore nĂ« DrejtorinĂ« Vendore tĂ« PolicisĂ« LezhĂ«, me qĂ«llim rritjen …