Thursday , 15 April 2021

7 QERSHORI DITA E LIQENIT T SHKODRS

N kuadr t dits s liqenit, nj sr aktivitetesh n not, waterpol, kanotazh, gara me kanoe karakterizuan programin ku bnin pjes aktivitete promovuese social kulturore-sportive me qllim ruajtjen, mbrojtjen dhe zhvillimin e ksaj trashgimie t pasur natyrore t qytetit dhe m gjer t organizuar nga Bashkia Shkodr.

M tej Luka flet dhe pr investimet e bra n Shirok dhe pr ndryshimet pozitive q kan sjell shtimin e vizitorve n kt destinacion.

Aktivitetet e ksaj dit t veant pr Shkodrn u ndoqn me interes t madh nga qytetar t shumt dhe personalitete vendore. Pjes e aktiviteteve ishte dhe kandidatja e PD pr bashkin Shkodr Voltana Ademi.

Lexoni dhe kete

PROTESTE KUNDER HEC-it, BLLOKOHET RRUGA E KOMBIT

Vijimi i punimeve dhe mungesa e reagimit nga institucionet shtetërore, ka ngritur sërish në proteste …