ADEMI: KERCENIMI NDAJ GJOKES, NGJARJE QE NUK I PERKET SHKODRES

Per ngjarjen e rende te ndodhur pasditen e se Enjtes ka reaguar edhe kryebashkiakja e Shkodres dhe njekohesisht presidentja e Vllaznise, Voltana Ademi. Per Ademi kjo ngjarje nuk i takon qytetit te Shkodres. Gjithashtu, Ademi eshte e bondur se askush nuk do te ia arrije te perbalte klubin Vllaznia.

Kjo ngjarje nuk ka ndodhur as ne vitin 1997 shtoi me tej Ademi, nderkohe theksoi se Vllaznia ka nevoje per mbeshtetje.

Ademi premtoi mbeshtetje ndaj trajnerit Ernest Gjoka dhe kerkoi vendosjen para drejtesise se autorit te asaj ngjarje te shemtuar.

Lexoni dhe kete

RENDOHET SITUATA NE ZONAT E PERMBYTURA TE NENSHKODRES

Në territorin e Bashkisë Shkodër vazhdojnë reshjet e shiut. Si rrjedhojë, situata e përmbytjeve vazhdon të …