Sunday , 24 October 2021

ADEMI: SULMET E RAMES POLITIKE, JEMI NE PRAG FUSHATE

Bashkia Shkoder I ka quajtur sulme politike ato te Kryeministrit Edi Rama . Kryebashkiakia Voltana Ademi tha se fushata po fillon, ndersa Bashkia Shkoder eshte ne qender te vemendjes

Ademi I kujtoj Kryeministrit seprojekti i lagjes “Xhabije” eshte nje projekt I financuar nga vete ai

Kryebashkiakia u ka dhene nje pergjigje banoreve te lagjes Xhabije teksa tha se ne projekt do te kete 2-fishim te hapsires se gjelber, prishje te ndertimeve pa leje dhe infrastrukture nentoksore

Ajo cfare Ademi e quajti te papranueshme e eshte akuza e korrupsionit, e per kete Kryebashkiakia eshte e gatshme te ballafaqohet ne cdo aspekt

Ademi shprehu bindjen se realizimi I projektit do te beje qe reagimet kundershtuese te ezaurohen.

 

Lexoni dhe kete

MANASTIRLIU: VAKSINIMI E VETMJA MBROJTJE NGA COVID

Ministrja e Shëndëtësisë, Ogerta Manastirliu, ka komentuar situatën pandemike në vendin tonë. Manastirliu në fjalën …