Sunday , 29 November 2020

AGOVI: VLLAZNIA KA OBJEKTIV VETM FITOREN ME LUFTTARIN

Ndeshja e s shtuns me Lufttarin sht e vshtir sepse gjirokastritt kan treguar se din t marrin pik edhe n transfert dhe prandaj duhet t bjm kujdes, megjithat ne jemi t vendosur pr ta fituar me do kusht kt takim. Kjo sht deklarata e br n konferencn e sotme pr shtyp nga portieri i Vllaznis Jasmin Agovi. N prononcimin e tij ai gjithashtu ka br t ditur se ndjehet mjaft mir n Shkodr dhe do t bj m t mirn pr kt skuadr edhe n t ardhmen.

Ndeshja Vllaznia- Lufttari do t luhet t shtunn n orn 14.00 n stadiumin “Loro Borii” dhe tek skuadra shkodrane me prjashtim t Bicajt dhe Krymit q jan t skualifikuar, t gjith futbollistt e tjer jan t gatshm pr loj dhe t bindur se do ta fitojn kt ndeshje, kuptohet duke patur edhe ndihmn e tifozve kuqeblu.

Lexoni dhe kete

TË PREMTEN NË “LORO BORIÇI”, SHQIPËRI – QIPRO

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll për femra do të luajë të premten në stadiumin “Loro …