Tuesday , 18 January 2022

AGRON SHEHAJ, TAKIM ME DEMOKRATËT NË SHKODËR

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike, Agron Shehaj, i nisi nga Shkodra takimet e tij të fushatës me demokratët.

Në takimin e zhvilluar pranë shkollës “28 Nëntori”, Shehaj tregoi objektivat e tij për të marrë drejtimin e PD-së. Ai tha se kryetari i partisë duhet të japë dorëheqjen nëse nuk fiton në zgjedhje.

Në zgjedhjet e 25 prillit ka pasur blerje masive të votave, por PD duhej të kishte bërë më shumë theksoi Shehaj.

Edhe të pranishmit në takim dhanë mendimet e tyre…

Zgjedhjet për kreun e ri të PD do të mbahen me 13 qershor.

Lexoni dhe kete

KRYESIA E PD PËRJASHTON SALI BERISHËN NGA PARTIA

Kryesia e PD ka përjashtuar nga Partia Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha dhe disa anëtarë të …