Tuesday , 21 November 2017

AKSI PUKE- FUSHE ARREZ NE ADMINISTRIM TE DREJTORISE SE PERGJITHSHME

Aksi Puke-Fushe Arrez, ne prag te sezonit te dimrit ka kaluar ne administrim te Drejtorise se Pergjithshme te rrugeve. Lajmi behet i ditur per Tv Rozafa nga drejtori i autoritetit te rrugeve ne veri Shkelqim Sterkaj i cili tha se kjo behet per nje menaxhim me te mire. Ndersa mirembajtja e ketij aksi do te behet nga Banka Boterore

Sterkaj ben me dije se ne administrim te tij eshte aksi Shkoder-Velipoje per te cilin eshte lidhur kontrata per mirembajtjen e tij.

Gjate periudhes se vjeshtes dhe te dimrit pjesa me problematike ka qene ne akset e rrethit Puke, te cilat tashme jane nen juridiksion te plote te drejtorise se pergjithshme te rrugeve.

Lexoni dhe kete

PROJEKT-BUXHETI 2018, BY-PASS-i DHE VLLAZNIA

Projekt-buxheti i 2018-tes i Bashkise Shkoder vijon te jete ne qender te diskutimeve. Por, per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin