Saturday , 14 December 2019

AKSIDENT I RENDE NE KURBIN, HUMBIN JETEN 3 TE RINJ

Një aksident i rëndë sapo është raportuar nga Kurbini. Një makinë ka rënë në kanal dhe është përmbysur, duke ju marrë jetën tre të rinjve. Mësohet se makina ka hasur në një gropë dhe në tentativë për ta shmangur ka përfunduar në kanal.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Adriatik të Kurbinit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për nxjerrjen e trupave të viktimave nga makina. 3 të rinjtë ishin nga fshati Adriatik.

Lexoni dhe kete

POLICIA E SHKODRËS FINALIZON OPERACIONIN “BUNA”

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin policor të koduar “Buna”. Në zbatim të planit të …