AKSIDENT I RENDE NE SHKODER, PERPLASET NJE ÇIFT / VDES BURRI DHE PLAGOSET GRUAJA

Lexoni dhe kete

HUMB JETEN NE LUMIN KIR NJE 20-VJEÇAR

Një 20 vjecar nga fshati Shtoj i Ri i Shkodrës është mbytur në ujërat e …