Breaking News

AKSIDENT NE AKSIN LEZHE- LAÇ

Nje aksident eshte rregjistruar ne aksin Lezhe-Lac prane fshatit Ishull-Shengjin.

Nje automjet tip BENZ ka dale mga rruga.

Tre persona jane plagosur, ku 1 prej te cileve eshte ne gjendje te rende dhe eshte derguar ne spitalin e traumes ne Tirane.

Lageshtira dhe shpejtesia kane qene shkak i aksidentit. Nderkohe nuk dihet ende identiteti i te plagosurve.

Lexoni dhe kete

AKSIDENTET NE RRUGET E SHKODRES

Alkooli, shpejtësia tej normave të lejuar, dhe mos rrespektimi i sinjalistikës rrugore janë shkaqet kryesore …