Saturday , 20 April 2019

AKSIDENT NE AKSIN SHKODER – BUSHAT

Nje aksident ka ndodhur ne Kryebushat, ne rrugen Shkoder-Tirane.

Dyshohet se nga aksidenti ka humbur jeten 1 person, ndersa kane mbetur te plagosur 4 persona te tjere.

Nuk dihen ende shkaqet e ketij aksidenti. Policia ndodhet ne vendngjarje.

Lexoni dhe kete

PLAGOSI ISH-KAMPIONIN E BOKSIT, ARRESOHET 23-VJEÇARI

Policia e Shkodres ka arrestuar 23-vjeçarin Valter Ksolla, i cili ka qene i shpallur ne …