AKSIDENT NE KURBIN, HUMB JETEN NJE 23-VJEÇAR

Nje aksident me pasoje vdekjen e nje te riu eshte rregjistruar mbremjen e sotme ne Patok te Kurbinit.

Automjeti tip Audi perplas nje motorciklete. Si rrjedhoje ka humbur jeten drejtuesi i motorcikletes Alert Gjinaj 23-vjec.

Viktima ishte kuzhinier ne nje nga restorantet e zones. Pas aksidentit drejtuesi i mjetit ka braktisur makinen dhe eshte larguar ne kembe.

Lexoni dhe kete

GRANATA DORE ISH SHEFIT TE POLICISE SHKODER

Dy granat dore prodhime te para viteve 90-te njera prej tyre ka shperthyer ne oborrin …