Monday , 17 December 2018

AKSIDENT NE KURBIN, HUMB JETEN NJE 23-VJEÇAR

Nje aksident me pasoje vdekjen e nje te riu eshte rregjistruar mbremjen e sotme ne Patok te Kurbinit.

Automjeti tip Audi perplas nje motorciklete. Si rrjedhoje ka humbur jeten drejtuesi i motorcikletes Alert Gjinaj 23-vjec.

Viktima ishte kuzhinier ne nje nga restorantet e zones. Pas aksidentit drejtuesi i mjetit ka braktisur makinen dhe eshte larguar ne kembe.

Lexoni dhe kete

AKSIONI NDAJ FISHEKZJARREVE DHE LENDEVE PLASESE

Plot 1136 subjekte të tregtimit të mjeteve piroteknike dhe fishekzjarreve, si dyqane të ndryshme, markete, …