AKSIDENT NE RRUGEN E KOMBIT

Dy automjete jane perplasur para disa minutash ne Rrugen e Kombit, prane zones se Milotit.

Fatmiresisht nga perplasja nuk ka te lenduar.

Sipas njoftimit te policise, makinat kane rreshqitur nga prezenca debores ne Rrugen e Kombit.

Gjithashtu, nga aksidenti eshte bllokuar per disa minuta Rruga e Kombit.

Lexoni dhe kete

AKSIDENT I RENDE NE SHKODER, PERPLASET NJE ÇIFT / VDES BURRI DHE PLAGOSET GRUAJA

NJOFTIM I POLICISE SHKODER: Me datë 10.06.2018 në orën 22.20 në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në …