AKSIDENT NË RRUGËN SHËNGJIN – LEZHË, 4 TË PLAGOSUR

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Shëngjin – Lezhë.

Mesohet se një automjet doli nga rrugë, duke lënë të plagosur 4 personat.

Të plagosurit u dërguan në spitalin rajonal të Lezhës për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lexoni dhe kete

GJYKATA LIRON INSPEKTORET E BASHKISE SHKODER

Gjykata e Shkodres liroi me garanci pasurore dy inspektoret e bashkise se Shkodres qe u …