Monday , 22 January 2018

AKSIDENT NË SHKODËR,MAKINA ME DY PERSONA BIE NË LUMIN DRIN

Duket se reshjet e dëndura të shiut të rëna gjatë natës në të gjithë territorin e vendit kanë krijuar vështirësi në autostrada dhe në orët e para të së martës është shënuar një aksident në Shkodër.

Mësohet se një automjet tip ‘Ford Focus’ ka rënë në lumin Drin tek ura e Bacallakut në Shkodër, dyshohet se ka 2 persona brenda.

Dyshohet se makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Drin.

Polumbarët kanë nisur kërkimet në lum për nxjerrjen e personave që ndodhen në makinë.

Makina dyshohet se ka qenë me shpejtësi, ndërsa për daljen nga rruga ka ndikuar edhe lagështira.

Lexoni dhe kete

SEKUESTROHEN 4.5 KG HEROINE

57-vjecari Petraq Greku nga Berati por me banim në Tiranë është arrestuar nga policia e …