Monday , 25 September 2017

AKSIDENT NË SHKODËR,MAKINA ME DY PERSONA BIE NË LUMIN DRIN

Duket se reshjet e dëndura të shiut të rëna gjatë natës në të gjithë territorin e vendit kanë krijuar vështirësi në autostrada dhe në orët e para të së martës është shënuar një aksident në Shkodër.

Mësohet se një automjet tip ‘Ford Focus’ ka rënë në lumin Drin tek ura e Bacallakut në Shkodër, dyshohet se ka 2 persona brenda.

Dyshohet se makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Drin.

Polumbarët kanë nisur kërkimet në lum për nxjerrjen e personave që ndodhen në makinë.

Makina dyshohet se ka qenë me shpejtësi, ndërsa për daljen nga rruga ka ndikuar edhe lagështira.

Lexoni dhe kete

LEZHE, DIGJET NE MESNATE AUTOMJETI I KRYETARIT TE BASHKISE FRAN FRROKAJ

Digjet në mesnatë makina që përdorte kryetari i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj. Rreth orës …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin