Tuesday , 21 November 2017

AKSIDENTI I PUNONJESVE TE UJESJELLES- KANALIZIMEVE, KRYEBASHKIAKJA ADEMI: HUMBEM NJE HERO

Kryebashkiakja e Shkodres Voltana Ademi ka reaguar pas aksidentit ne pune te punonjesve te ndermarrjes se ujesjelles- kanalizimeve. Nepermjet nje statusi ne “FB” Ademi shkruan se i riu ra si hero ne krye te detyres.

Ja statusi i plote i Kryebashkiakes Ademi:

“Në krye të detyrës në shërbim të qytetarëve një punonjës i yni dha jetën.

E madhe krenaria për sakrificën që bëre Kletos Celiku por më e madhe dhimbja për humbjen tande.

Çdo ditë njerëz të thjeshtë si Kletosi fort punojnë një hap larg vdekjes por që për fat të keq vetëm vdekja bëhet arsye që të tjerët të kuptojnë sakrificën që këto heronj bëjnë çdo ditë.

Përulemi me dhimbje Kletos Celiku.”

Lexoni dhe kete

PROJEKT-BUXHETI 2018, BY-PASS-i DHE VLLAZNIA

Projekt-buxheti i 2018-tes i Bashkise Shkoder vijon te jete ne qender te diskutimeve. Por, per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin