Friday , 22 January 2021

AKSIDENTOHET I MOSHUARI NE SHKODER

Një i moshuar është aksidentur teksa po ecte me motorcikletë. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e ish degës në Shkodër. Nga sa mësohet i moshuari teksa po ecte me motorcikletën e tij, në tenativë për të shpëtuar nga godtja e një tjetër mjeti që p olëvizte në rreth rrotullim ka humbur kontrollin dhe është përplasur në tokë.

Nga përplasja ai ka pësuar dëme në trup dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Shkodrës. Në vend ngjarje kanë dal forcat e policisë rrugore të cilat kanë nisur hetimin për zbradhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sipas burimeve policore i moshuari ka pasur skfanden në kokë cka e ka shpëtuar nga ndopnjë goditje fatale, ndërsa nga dëmtimet trupore ka pësuar dëmtime në kërdhokul dhe në këmbë.

Lexoni dhe kete

PARAKALIMI I GABUAR, SHKAK I AKSIDENTIT TRAGJIK NE RRUGEN E KOMBIT

Ajo çfarë ka ngelur në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik me 4 viktima dhe 1 …