Wednesday , 20 June 2018

AKSIDENTOHET NJE DREJTUES MOTORÇIKLETE NE AFERSI TE KISHES SE ZOJES NE SHKODER

Nje drejtues motorçiklete eshte plagosur pasditen e kesaj te hene ne afersi te kishes se Zojes ne qytetin e Shkodres. Sipas njoftimit te policise, drejtuesi i motorçikletes ndodhej ne gjendje te dehur dhe ka humbur kontrollin gjate levizjes. Por, fatmiresisht ai ndodhet jashte rrezikut per jeten ne spitalin rajonal te Shkodres, edhe pse ka pesuar disa demtime te lehta.

Lexoni dhe kete

60-VJEÇARI SHKODRAN U MENDUA SE VDIQ PER SHKAQE NATYRALE, POR E VERTETA ESHTE TJETER

Mehdi Kavaja rreth 60 vjec eshte gjetur pa shenja jete ne punishten e tij ne …