Sunday , 17 December 2017
Breaking News

ALARM I RREME PER ZJARRIN NE GJYKATEN E SHKODRES

Ka mjaftuar në telefonatë e anonime se në gjykatën e shkallës së parë shkodër ka rënë zjarr. Dhe kjo ka alarmuar gjithë strukturat e sigurisë në Shkodër.

Por për cudi të të gjithëve zjarrfikësja është bllokuar të kalo dhe të afrohej godinës së gjykatës nga automjetet e parkuara në dy krahët e rrugës, e sidomos nga automjetet e gjykatësve të cilët punoin në këtë gjykatë.

Telefonata anonime për fat të mirë rezultoi një alarm I rrem por ajo që bie në sy është mungesa e rrespektimit të ligjit nga vetë gjykatësit dhe punonjësit tjerë të gjykatës së Shkodrës të cilët parkojn automjetet duke krijuar edhe bllokime te rrugës.

Lexoni dhe kete

MERR TJETËR RRJEDHË VRASJA E VËLLAIT TË ISH-DEPUTETIT TË LEZHËS

Merr nje rrjedhe tjeter vrasja e vellait te ish-deputetit socialist ne Lezhe, Arben Ndoka. Vrasja …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin