Wednesday , 2 December 2020

AMULI AKUZA NDAJ QEVERISË DHE ILIR BEQAJ

Nëpërmjet një deklarate për mediat, kryetari i Partisë Demokratike dega Shkodër, Xhevdet Amuli, ka hedhur akuza ndaj të deleguarit të PS Shkodër, Ilir Beqja.

Sipas Amulit, Shkodra dhe shkodranët janë lënë pas dore nga socialistët, sa herë që ata kanë qenë në pushtet.

Çdo veprim i bërë në këto vite qeverisje kanë shkatërruar qytetin e Shkodrës shtoi Amuli.

Lexoni dhe kete

MEDIU THIRRJE TE RINJVE

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, u ka bërë thirrje të rinjve të bëhen pjesë …