AMULI: EDI RAMA KA ARRESTUAR DISA PERSONA NE SHKODER

Sa herë që opozita organizon protesta në Tiranë, mbështetësit nga Shkodra i janë bashkuar thirrjes për protestë. Ka ndodhur kështu edhe këtë të hënë teksa mbështetës të opozitës janë nisur nga Shkodra për protestën që organizohet në Tiranë. Para nisjes së protestuesve, kryetari i PD Shkodër, Xhevdet Amuli, tha se Edi Rama ka nisur arrestimet në Shkodër dhe kërkoi që të heqë dorë nga një veprim i tillë.

Sipas Amulit, edhe këtë herë pjesëmarrja e protestuesve nga Shkodra është e kënaqshme.

Lexoni dhe kete

“GRUPIMI I QENDRES SE DJATHTE” TAKIM NE LEZHE

‘Forumi për zgjedhje të lira’, i organizuar nga ‘Grupimi i Qendrës së Djathtë’, është ndalur …