Monday , 11 November 2019
Breaking News

AMULI: TE GJITHE KUNDER DIKTATURES SE KRIMIT

Kryetari i Partise Demokratike te Shkodrws Xhjevdet Amuli permes nje postimi ne rrjtete sociale ju bene thirrje qe ti bashkone protestes se opozites me date 8 korrik ne Tirane.

Ne postimin e tij Amuli shprehet: ” Ora e lirise po troket, ne duhet te bashkohemi te gjithe se bashku kunder diktatures se krimit qe sot ka vetem nje emer Edi Rama. Prandaj ju ftoj te gjitheve qe diten e hene ne ora 20:00 te bashkohemi per te mbrojtur te ardhmen tone, te familjeve tona, te femijeve, te nenave dhe motrave. Qytetar te Shkodres ju bejme thirrje si njerez te lire qe e duam shqiperine si gjithe europa ti themi stop kesaj diktature te krimit dhe korrupcionit. Partia Demokratike e Shkodres njofton qytetaret se nisja drejte Tiranes behet ne menyre te organizuar ne ora 17:00 nga sheshi para teatarit Migjeni, nga sheshi para Katedrales dhe nga sheshi Isa Boletini. Me 8 korrik ora 20:00 te gjithe se bashku per shqiperine e cliruar nga krimi!”

Lexoni dhe kete

EMËRIMET E DREJTORËVE RAJONALË NË SHKODËR, DEKLARATË NGA PD SHKODËR

Partia Demokratike dega Shkodër ka reaguar për mungesën e emërimeve të drejtorëve rajonalë në Shkodër. …