Breaking News

ANALIZA VJETORE E PARTISE DEMOKRATIKE NE MALESI TE MADHE

Me shume se 3 ore ka zgjatur mbledhja e kryesise se Partise Demokratike ne Malesi te Madhe, e cila u zhvillua pasditen e se premtes. Ne fokus te ketij takimi ishte protesta e opozites ne Tirane, por edhe analiza vjetore e kesaj force politike ne Malesi te Madhe. Kreu i PD Malesi e Madhe, Anton Kokaj, tha se jemi perpjekur te bejme me te miren, por na del per detyre te qendrojme ne kontakt me strukturat ne Malesi te Madhe.

I pranishem ishte edhe i deleguari per veriun ne Partine Demokratike, Kreshnik Çollaku, i cili tha se shoqeria shqiptare po vuan ndaj kesaj qeverie qe eshte e kapur nga mafia.

Pervec anetareve te kryesise, i pranishem ne kete mbledhje ishte edhe deputeti i PD ne Qarkun Shkoder, Romeo Gurakuqi.

Lexoni dhe kete

COUTILLO :REFORMA NE DREJTESI PO HAS NE VESHTIRESI

Alberto Cutillo, i pranishëm në Shkodër në kuadër të festës kombëtare të Italisë që u …