Tuesday , 21 November 2017

ANALIZE E CILESISE DHE SHERBIMEVE TE ZONAVE TE MBROJTURA

Analiza e pergjithshme e cilesise dhe e sherbimeve te zonave te mbrojtura ka qene ne fokus te takimit te nje projekti qe forumi I liqenit te Shkodres ka sjelle ne Shkoder. Diana Bejko foli mbi problematikat kryesore qe zonat e mbrojtura kane.

Ndonese ka patur disa takime ne kuader projektesh, serish situata mbetet ne faze ndergjegjesimi.

Pjese e takimit ishin te gjithe aktoret e interesuar, ndersa u diskutuan mbi alternativat e zgjidhjes se ketyre problematikave.

Lexoni dhe kete

PROJEKT-BUXHETI 2018, BY-PASS-i DHE VLLAZNIA

Projekt-buxheti i 2018-tes i Bashkise Shkoder vijon te jete ne qender te diskutimeve. Por, per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin