Thursday , 6 October 2022

ANTON KOKAJ MBESHTETJE MAKSIMALE NE KELMEND!

Takimi me strukturat e partis demokratike n komunn e Kelmendit ka qn ndalesa e radhs pr kandidatin e selis blu pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokajn. Gjat bashkbisedimit me demokratt e Kelmendit deputeti I PD- se Gjovalin Bzhetaj ka theksuar se me votn ndaj PD- s nuk I bht nder vetm t djathtve por edhe t majtve t cilt e kan humbur shpresn tek Edi Rama.

Sipas drejtuesve t PD- s n Malsin e Madhe, Kelmendi do jet I pari q do reagoj me 21 Qershor me nj fitore t thell.I pranishm n takimin me strukturat e PD- s n kt zon ka qn edhe kryetari aktual i ksaj komune Gjeto Dukaj, I cili ka siguruar kandidatin Kokaj pr nj fitore tw thellw si asnjher tjetr me 21 Qershor.

Mbshtetje masive Anton Kokajt I kan dhn edhe strukturat e PD- s t Kelmendit.

Prapra Kelmendasve, kandidati I PD- s pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj ka theksuar faktin se cdo gj do vlersohet n baz t meritave q do jepen gjat zgjedhjeve vendore.Edhe gjat takimit n Kelmend, Anton Kokaj ka marr mbshtetje maksimale nga demokratt ndrsa me vet ka marr edhe premtimin pr nj fitore t thell me 21 Qershor.

Lexoni dhe kete

HAPJA E NEGOCIATAVE, NGRIHET FLAMURI I BE PARA KRYEMINISTRISË

Në godinën e kryeministrisë është ngritur këtë të mërkurë flamuri i BE-së pas hapjes së …