Tuesday , 27 October 2020

ANTON KOKAJ MERR MBĖSHTETJEN E BANORĖVE TĖ VERMOSHIT!

Kandidati i Partisė Demokratike pėr bashkinė e Malėsisė sė Madhe Anton Kokaj ka zhvilluar nje takim me banoret e Vermoshit nė komunėn e Kelmendit. Kokaj ka bashkėbiseduar me banorėt e kesaj zone, nga ku ka marrė pėrkrahje pėr fitore tė thellė me 21 Qershor.

Kryekomunari i Kelmendit Gjeto Dukaj ka theksuar Anton Kokaj ėshtė garancia pėr vazhdimin e projekteve pėr komunėn e Kelmendit.

Drejtuesit e PD- sė si dhe deputeti i kėsaj force politike nė rrethin e Malėsisė sė Madhe Gjovalin Bzhetaj kanė kėrkuar mbėshtetjen e Vermoshit me 21 Qershor.

Kandidati Kokaj ka kėrkuar mbėshtetjen e tė  gjithėve nė fitoren e 21 Qershorit.

Historikisht komuna e Kelmendit ka mbeshtetur Partine Demokratike ndėrsa keto 2 vite ėshtė diskriminuar me zero investime.

Lexoni dhe kete

NDALIMI NGA POLICIA, REAGON EDUART NDOCAJ

Pasi u lirua nga komisariati i policisĆ« ku qĆ«ndroi i shoqĆ«ruar pĆ«r rreth 5 orĆ« …