Wednesday , 21 October 2020

ANTON KOKAJ MERR MBSHTETJEN E BANORVE T VERMOSHIT!

Kandidati i Partis Demokratike pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj ka zhvilluar nje takim me banoret e Vermoshit n komunn e Kelmendit. Kokaj ka bashkbiseduar me banort e kesaj zone, nga ku ka marr prkrahje pr fitore t thell me 21 Qershor.

Kryekomunari i Kelmendit Gjeto Dukaj ka theksuar Anton Kokaj sht garancia pr vazhdimin e projekteve pr komunn e Kelmendit.

Drejtuesit e PD- s si dhe deputeti i ksaj force politike n rrethin e Malsis s Madhe Gjovalin Bzhetaj kan krkuar mbshtetjen e Vermoshit me 21 Qershor.

Kandidati Kokaj ka krkuar mbshtetjen e t gjithve n fitoren e 21 Qershorit.

Historikisht komuna e Kelmendit ka mbeshtetur Partine Demokratike ndrsa keto 2 vite shtdiskriminuar me zero investime.

Lexoni dhe kete

PD: SITUATË E RËNDË ME COVID-19 NË SHKOLLA

Informacione shqetësuese vazhdojnë të vijnë çdo ditë në Partinë Demokratike. Numri i rasteve të mësuesve …