Wednesday , 30 September 2020

ANTON KOKAJ TAKIM ME BANORT E FSHATIT KULLAJ

Drejtuesit e Partis Demokratike t Shkodrs dhe Malsis s Madhe, Ramiz obaj dhe Pjerin Spathari kan krkuar q me 21 qershor banort e fshatit Kullaj n komunn e Gruemirs t votojn masivisht kandidatin e Partis Demokratike Anton Kokaj.

Prpara banorve t Kullajve, kandidati i s djathts Anton Kokaj ka evidentuar rndsin e fitores s zgjedhjeve t 21 Qershorit.

Banort e fshatit Kullaj n komunn e Gruemirs i kan premtuar mbshtetje maksimale kandidatit t PD-s Anton Kokaj.

Fshati Kullaj ka premtuar nj tjetr mbshtetje Partis Demokratike dhe kandidatit t saj Anton Kokajt n zgjedhjet e 21 Qershorit, ashtu si prej vitesh n kt zon ka fituar partia demokratike.

Lexoni dhe kete

AMULI: ME 25 PRILL, PD SHKODËR DO JETË 100% FITUESE NË ZGJEDHJE

Me 25 prill, Partia Demokratike dega Shkodër është optimiste për një rezultat pozitiv në zgjedhje. …