Friday , 3 December 2021

ANTON KOKAJ TAKIM ME BANORT E LLAZANIT

Banort e lagjes LLazan n qytetin e Koplikut kan mirpritur kandidatin e PD-s pr Malsine e Madhe Anton Kokajn n nj takim elektoral.

Deputeti i PD-s Gjovalin Bzhetaj dhe kryekomunari i Qendrs Isa Rama kan krkuar q votat pr 21 qershor t jen pr Anton Kokajn dhe PD.

Edhe drejtuesit e PD-s n Malsi t Madhe kan qen n t njjtn linj ndrsa nuk kan ln pa komentuar deklaratat e deputetit t majt, Paulin Sterkaj.

Kandidati Anton Kokaj ka krkuar nga banort e Koplikut q t votojn pr njerzit q kan kontribuar per Malsine dhe jo pr ato q e kan shfrytzuar.

Edhe nga banort e Llazanit, Anton Kokaj ka marr mbshtetje pr nj fitore t thell me 21 Qershor si n t gjith Malsine e Madhe.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …