ANTON KOKAJ TAKIM N FSHATIN ALIAJ!

Banort e Aliajve n komunn e Kastratit i kan rezervuar nj pritje t ngroht kandidatit t djatht pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokajt. Prve mbshtetjes, ato i kan premtuar fitore t thell me 21 Qershor.

Gjat bashkbisedimit me banort e ktij fshati, drejtuesit e PD- s kan theksuar faktin se me 21 Qershor banort e ksaj zone duhet tja japin votn Anton Kokajt dhe prve ksaj duhet ti bjn thirrje gjith miqve e shokve q t votojn pr Partin Demokratike.
Prpara banorve t Aliajve, Anton Kokaj sht zotuar se problemi i ujit t pijshm dhe asfaltimi i rrugve do t bhet menjher pas fitores s 21 Qershorit.

Fshati Aliaj gjat 2 viteve t qeverisjes s majt sht n ln n mshir t fatit, ndrsa ka probleme me ujin e pijshm si dhe infrastrukturn, probleme kto q jan premtuar t zgjidhen nga kandidati i PD- s Anton Kokaj.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 30 QERSHORIT NË BASHKINË LEZHË, JA ÇFARË KËRKON GJYKATA E LEZHËS

Pas ankimimit të paraqitur nga PD Lezhe, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lezhë ka vendosur shfuqizimin …