Friday , 15 December 2017

ANTON KOKAJ TAKIME ME BANORET E SELCES

Banoret e Selces kane denoncuar presionet që po bëhën në këtë zonë nga përfaqësues të partisë socialiste. Deklaratat u bën gjatë takimit me kandidatin për deputet në qarkun e  Shkodres Anton Kokaj me banoret e kësaj zone, por pavarësisht kësaj banoret premtuan mbështetje për partine demokratike.

Në fjalën e tij përpara banorëve Kokaj ka deklaruar se pavarësisht përcarjes që tentohet të bëhët në mesin e malsorëve, kjo gjë nuk do ndodhë më pasi republika e re nuk do jua lejoj.

Njësia administrative e Kelmendit mbetet një nga bastionet kryesore të PD- së në Malësi të Madhe.

Lexoni dhe kete

META URON BASHEN PER 27-VJETORIN E THEMELIMIT TE PD-se, JA ÇFARE I THOTE

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar Lulzim Bashën në 27-vjetorin e themelimit të PD. …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin