Saturday , 24 October 2020

ANTON KOKAJ TAKIME ME BANORT E SHKRELIT!

Kandidati i Partis Demokratike pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj ka zhvilluar nj tur takimesh me banort e komuns Shkrel. Fillimisht Kokaj ka bashkbiseduar me banort e fshatit akdedaj, t cilt i kan premtuar Kokajt fitore t thell me 21 Qershor.

Pjerin Spathari dhe kryetari i komuns Shkrel u kan br thirrje banorve qe t’i japim mbshtetjen Anton Kokajt me 21 Qershor.

Kandidati i s djathts Anton Kokaj ka ritheksuar sbashku me Fredi Sterkajn do mbajn prgjegjsi pr realizimin e projekteve pr Malsin.

M pas takimi i radhs sht zhvilluar n fshatin Xhaj, ku i kan premtuar fitore me 21 Qershor.

Fshati i Bogs ka qen ndalesa e radhs e kandidatit Anton Kokaj n komunn e Shkrelit. Gjat bashkbisedimit me banoret e ktij fshati, keto t fundit kan theksuar se gjat 2 viteve t qeverisjes s majt jetesa e tyre vetm sht vshtirsuar.

Zhvillimi i turizmit dhe blegtoris do jen prioriteti i qeverisjes s djatht pas 21 Qershorit.

M pas Kokaj ka zhvilluar edhe nj takim me banort e fshatit Ducaj t cilt i kan br t ditur se me 21 qershor fitorja e PD- s do t jet shum e thell.

Lexoni dhe kete

PËRZGJEDHJA E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË NË PARTINË DEMOKRATIKE

Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve pranë PD-së përmbylli të enjtën proçesin për përzgjedhjen e kandidatëve …