Wednesday , 18 September 2019

APLIKIMI PER FORMULARIN A1Z NE SHKODER

Këtë të martë ka nisur aplikimi i formularëve A1Z në Shkodër. Rreth 400 studentë pritet të aplikojnë për plotësimin e këtij formulari. Një gjë e tillë u bë e ditur nga specialistja pranë DAR Shkodër, Frida Kopliku, gjatë një prononcimi për mediat.

Ajo garanton se asnjë studentë nuk do të mbesë jashtë plotësimit të formularit.

Datat për plotësimin e këtij formulari në Shkodër janë 17 dhe 18 prill.

Lexoni dhe kete

“Aaa KUSH ASHT N’DERË” NË TEATRIN “MIGJENI” ME 11 DHE 12 SHTATOR

Mjeshtëri i Madh Sandër Ruçi rikthehet nga Amerika në Shkodër për të organizuar recitalin e …