Tuesday , 25 February 2020
Breaking News

At NIKOLLA PETANI ME KRITIKA NDAJ NJERËZVE PËR BESIMIN

Njerëzit kanë turp të thonë që janë të krishterë. Kështu u shpreh famullitari i kishës ortodokse Shkodër, At Nikolla Petani, teksa u mbajt mesha në kuadër të javës së Lutjes për bashkimin e të Krishterëve.

Mesha e radhës u mbajt pasditën e së mërkurës në kishën ortodokse Shkodër.

Lexoni dhe kete

KORONAVIRUSI, NË SHQIPËRI SITUATA E QETË

Drejtuesja e departamentit të epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino, ka dalë këtë …