Friday , 23 October 2020

BAKAJ: JAM I SURPRIZUAR NGA PRITJA E TIFOZVE T VLLAZNIS

Blerja e fundit e Vllaznis n merkaton e janarit, Elis Bakaj, ka debutuar q n ndeshjen ndaj Teuts dhe ndonse nuk ka shklqyer me paraqitjen e tij srish ka kontribuar q Vllaznia ta fitonte ndeshjen e par erekfinale t Kups s Shqipris. Pr kt arsye, ka marr edhe duartrokitjet e tifozve shkodran. N nj prononcim pr mediat, 29 vjeari e pranon se nuk sht ende n formn e tij m t mir ngaq ka koh pa luajtur, e po ashtu e pranon se nuk e mendonte nj pritje t till t tifozve t Vllaznis.

Sakaq, i pyetur n lidhje me ndeshjen e s diels ndaj Partizanit, ai e ka konsideruar shum t vshtir megjithat sipas tij, objektivi i Vllaznis do t jet fitorja.

N Shkodr e kan pritur mir ardhjen e ktij lojtari dhe sigurisht q presin shum prej tij. Pr kt arsye, Bakaj ka premtuar t jap m t mirn pr kuqeblut n mnyr q ata t arrijn objektivat q kan.

Lexoni dhe kete

BELISHA: VLLAZNINË E SHOH PËR MESIN E TABELËS SË RENDITJES

16 blerje dhe shumë entuziasëm, por Vllaznia duhet të qëndrojë me këmbë në tokë. Ish- …