BANORET E DAJÇIT PARALAJMEROJNE PROTESTEN E RADHES

Te ndodhur perballe nje qeverie e cila nuk ka marre asgje parasysh banoret e Dajçit kane paralajmeruar protesten e radhes e cila do te behet te shtunen tek harku i berdices ne oren 10. Banoret shprehen se do te vijojne deri ne momentin qe qeveria te reagoje.

Kerkesat vijojne te jene te njejta demshperblim per permbytjet e viteve 2010 2011. Deri ne keto momente asnje reagim nuk ka ardhur per keta banore te cilet do te zhvillojne te shtunen protesten e radhes.

Lexoni dhe kete

RRITJA E ÇMIMIT TË NAFTËS, KONFINDUSTRIA KUNDËR BALLUKUT

Konfindustria shprehet e shqetĂ«suar lidhur me nismĂ«n e fundit tĂ« Ministres sĂ« InfrastrukturĂ«s dhe EnergjisĂ«, …