Saturday , 28 March 2020
Breaking News

BANORET E HOTIT MBESHTETJE ANTON KOKAJT

Ka qn kjo pritja e rezervuar kandidatit t partis demokratike Anton Kokaj n fshatin e Hotit, n nisjen e takimeve elektorale n bashkin e Malsis s Madhe. N takimin me banort e Hotit, drejtuesit e PD- s kan krkuar fitore t thell nga kjo zon me 21 Qershor, pr shkak edhe t qeverisjes s majt gjat ktyre 2 viteve.Deputeti I partis demokratike Gjovalin Bzhetaj n rrethin e Malsis s Madhe ka komentuar edhe sloagnin e mazhorancs.

Banort e Hotit i kan dhn mbshtetje maksimale kandidatit pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokajt dhe I kan premtuar fitore maksimale si ne vitin 1992.Kandidati I partis demokratike pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj ka krkuar jo vetm votat e Hotit por edhe t miqve t tyre.

sh zgjedhur Hoti pr nisjen e takimeve elektorale pr shkak t historis dhe tradits s ksaj zone jo vetem n Malsi t Madhe por n t gjith Shqiprin.

Lexoni dhe kete

“PO TË DËGJOJ” NË DAJÇ

Gjatë turit #Potëdëgjoj, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u ndal në Dajç të Shkodrës, …