BARDHI: DO I KTHEJMË LEGJITIMITETIN QEVERISJES VENDORE NË MALËSI TË MADHE

Nga Malësia e Madhe, sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, deklaroi se po vijon puna për arritjen e një rezultati spektakolar në zgjedhjet e ardhshme dhe se do i kthejmë legjitimitetin qeverisjes vendore në Malësi të Madhe.

Gazment Bardhi zhvilloi disa takime në këtë zonë me grup-seksionet e PD, ku tha se ka ankesa për keq-qeverisjen…

Bardhi, një koment e kishte edhe për listat e hapura dhe marrëveshjen e 5 qershorit…

Ashtu si në të gjithë vendin, edhe në Bashkinë Malësi e Madhe, ka nisur puna për përzgjedhjen e kandidaturave për deputetë dhe kryetarë bashkie nga Partia Demokratike.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 30 QERSHORIT NË BASHKINË LEZHË, JA ÇFARË KËRKON GJYKATA E LEZHËS

Pas ankimimit të paraqitur nga PD Lezhe, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lezhë ka vendosur shfuqizimin …