Monday , 26 October 2020

BARDULLA: GOLI ME KORABIN, PR TIFOZT SHKODRAN

Goli i shnuar ndaj Korabit ka qen i pari pr t me fanelln e Vllaznis dhe natyrisht q knaqsia ka qen e madhe pr mesfushorin Florind Bardulla. Ai ua kadedikuar kt gol tifozve kuqeblu dhe u ka br atyre thirrje ta mbshtesin skuadrn sepse ajo ka nevoj pr ta.

Ndrkoh i pyetur n lidhje me ndeshjen e rradhs, Bardulla ka thn se Sknderbeu nuk sht i pathyeshm dhe prandaj do t krkohet fitorja edhe ndaj tij.

Ndeshja Vllaznia- Sknderbeu do t luhet ditn e diel n orn 17.00 n stadiumin Loro Borii dhe sigurisht q skuadra shkodrane do t krkoj fitoren n mnyr q t konsolidoj sa m mir pozitat e saj n renditje.

Lexoni dhe kete

HIDHET SHORTI, VLLAZNIA FEMRA PËRBALLË KAMPIONES TURKE

Vllaznia e femrave ka mËsuar emrin e ekipit kundershtar ne turin e pare te Liges …