Wednesday , 2 December 2020
Breaking News

BASHA: DO BËJMË GJITHÇKA QË SHQIPTARËT TË VOTOJNË TË LIRË

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë para mediave duke deklaruar se PD dhe opozita e bashkuar është gati që t’iu japë shqiptarëve një orë e më parë garancitë për t’iu drejtuar kutive të votimit dhe për t’u bashkuar në një votë për të larguar këtë të keqe.

Ai tha se loja e Edi Ramës për të bllokuar reformën zgjedhore dhe për të marrë peng integrimin doli zbuluar.

Reagimi i kryedemokratit Basha erdhi pas konferencës së presidentit Meta, i cili gjithashtu foli për reformën zgjedhore.

Lexoni dhe kete

BASHA: SHQIPËRIA ËSHTË SHPOPULLUAR NGA TË RINJTË NË 7 VITE TË RAMËS

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka zhvilluar këtë të hënë një takim me nëna, të …