Wednesday , 27 January 2021

BASHA: DO E LARGOJMË TË KEQEN, SHQIPTARËT E DUAN NDRYSHIMIN

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte këtë të enjte në një fasoneri në Lezhë.

Gjatë bisedës me administratoren e këtij biznesi, Basha tha se do të largojmë të keqen, sepse shumica e shqiptarëve e duan ndryshimin dhe e kemi në dorën tonë.

Ai tregoi edhe njëherë planin e PD për bizneset.

Ashtu si në të gjithë vendin, edhe në Lezhë, situata me bizneset është mjaft problematike.

Lexoni dhe kete

META: KOHA PËR TË MENDUAR DHE VEPRUAR PËR SHQIPTARËT

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka publikuar të dhënat e Eurostat për numrin e azilantëve …