Wednesday , 2 December 2020
Breaking News

BASHA: EDI RAMA, NJË KRYEMINISTËR GJOBËVËNËS

Edi Rama është një kryeministër gjobëvënës. Kjo është akuza e radhës e kreut të PD, Lulzim Basha, në komunikimin e radhës me gazetarët nga selia e Partisë Demokratike.

Basha foli për gjobat për maskat, ku tha se kush ka marrë këto masa do mbajë përgjegjësi. Sipas Bashës, gjobat për Edi Ramën janë një mjet për të mbushur buxhetin dhe paguar oligarkët.

Basha premtoi se shqiptarët do të kenë së shpejti planin e plotë të PD…

Lulzim Basha theksoi edhe njëherë se qeveria nuk ka asnjë plan në këtë situatë pandemie.

Lexoni dhe kete

BASHA: SHQIPËRIA ËSHTË SHPOPULLUAR NGA TË RINJTË NË 7 VITE TË RAMËS

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka zhvilluar këtë të hënë një takim me nëna, të …